MOJE DÍLA

MISHA FRYČ

Misha Fryč se věnuje abstraktnímu umění, konkrétně akrylovým malbám. Považuje se za začínajícího umělce, přestože se kresbě a malbě věnuje už od dětství. Abstraktnímu umění se věnuje teprve pár let. Avšak nikdy nikde umění nestudoval. Vše maloval sám, jako samouk stylem pokus-omyl. Maximálně čas od času hledal trochu inspirace na internetu. 

V každém obrazu se snaží zachytit určitou myšlenku, pocit či emoci prostřednictvím objektů, symbolů a barev, aby to nebyla jen nějaká čmáranice a pomocí popisků umožnit ostatním je alespoň trochu pochopit, případně se do nich přímo vcítit. To je to, o co mu nejvíce jde. Aby se do toho někdo byl schopen vcítit a třeba aby si i připomenul, že už někdy sám něco podobného zažil nebo cítil.


BARVA ZDI:  BARVA RÁMU:
Cena: Řazení: Obr./str.:
Fighting Inner Demons
FRYČ MISHA
Cena: 4200 Kč
Kategorie: Obrazy | Akryl
výška: 55 cm x šířka: 75 cm
Vibe
FRYČ MISHA
Cena: 4200 Kč
Kategorie: Obrazy | Akryl
výška: 60 cm x šířka: 70 cm

VYBERTE STRANU:

 Celkem je v této kategorii 2 obrazů

7. DOBRÝCH RAD, JAK SPRÁVNĚ INVESTOVAT DO OBRAZŮ

1. Nekupovat příliš staré nebo kulturně vzdálené věci a soustředit se na naše soudobé umění. Riziko koupě padělku je minimální.
2. Osloví-li kupujícího dílo, třeba vyzařovanou náladou, pak kupovat hned bez váhání. Asi jako láska na první pohled.
3. Nekupovat mnoho velmi laciných věcí – domov se změní ve vetešnictví a bude nutno se věcí zbavit pod cenou.
4. Nekupovat obrazy špatně adjustované, v mizerných rámech či déle visící v odporném prostředí. Obrazy nasáknou negativní energii z okolí.
5. Nekupovat díla s deklarovanou nebo vyvolávací cenou nad 1–2 miliony Kč. Tento prostor nechat zatím zkušenějším, kteří případně chybný nákup snáze vydýchají. Nákupy v této ceně raději realizovat prostřednictvím specialisty, který prokazatelně pár podobných prodejů úspěšně a ke spokojenosti kupujícího i prodávajícího již dotáhl. Aukce není zdaleka jediný instrument ke koupi.
6. Kupovat obrazy v cenovém rozpětí 50–500 tisíc a nákupy časem vytříbit a počet stabilizovat na snesitelné úrovni.
7. Ponechávat si díla delší dobu, spíše roky než měsíce.